• У столиці Сирії спалахнули запеклі бої

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 19 березня 2012 року

У ніч на 19 березня в центральному районі столиці Сирії Дамаску спалахнули запеклі бої між військами Башара Асада та підрозділами Вільної сирійської армії, повідомляє Reuters.

У столиці Сирії спалахнули запеклі боїВ Аль-Меззе (один із стратегічно важливих районів Дамаску) введена важка артилерія, де сторони пустили в хід гранатомети і кулемети, повідомляє джерело.

Днем раніше, 18 березня, біля будівлі Служби держбезпеки в Алеппо стався теракт, у результаті якого загинуло дві людини, 30 отримали поранення.

До цього в столиці Сирії були здійснені ще два потужні вибухи: у будівлі управління розвідки Військово-повітряних сил та Департаменті розслідування кримінальних злочинів. Жертвами цього теракту стали 27 людей, близько 100 були поранені.

Протистояння влади й опозиції в Сирії не припиняється з березня 2011 року. За оцінками ООН, у ході зіткнень загинули близько 8000 чоловік. Сирійська опозиція домагається відставки президента Башара Асада і звинувачує його у масових злочинах по відношенню до мирного населення. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...