• У Франції день скорботи за жертвами в Тулузі

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 20 березня 2012 року

Сьогодні заняття у всіх школах Франції почалися з хвилини мовчання. Діти і викладачі вшанували пам'ять трьох загиблих дітей і викладача єврейської школи в Тулузі.

У самому навчальному закладі, де були вбиті євреї, прощалися з трьома дівчатками і 30-річним викладачем. До місця трагедії люди несуть квіти.

Вчора пізно ввечері члени єврейської громади і Союз французьких єврейських студентів зібралися на площі Бастилії в Парижі зі свічками та прапорами, після того, як вони пройшли тихим маршем, щоб віддати належне жертвам розстрілу в школі «Озар Тора».

Президент Франції Ніколя Саркозі назвав подію в Тулузі національною трагедією та призупинив президентську передвиборну кампанію.

Вчора також стало відомо, що дві синагоги в Парижі отримали листи з погрозами. Поліція почала розслідування. В країні оголошено найвищий рівень терористичної загрози. На пошуки злочинця мобілізовано максимальну кількість співробітників правоохоронних органів, патрулюються вокзали, аеропорти та туристичні зони. Пости охорони встановлені біля всіх мусульманських і єврейських культових установах і конфесійних школах, передає CNN.

Нагадаємо, трагедія сталася 19 березня біля єврейської школи «Озар Тора» на південно-заході Тулузи. Вбивця відкрив вогонь, внаслідок чотири людини (з них троє дітей) були вбиті, один 17-річний школяр важко поранений. Це вже третя атака у Франції за тиждень. Злочинець втік на чорному скутері. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...