• Хакери Anonymous 31 березня «вимкнуть Інтернет»

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 23 березня 2012 року

Хакерське угруповання Anonymous заявило, що 31 березня проведе операцію «Вимкнути Інтернет», у ході якої планує порушити роботу 13 кореневих DNS-серверів.

Дану «акцію» кіберзлочинці хочуть здійснити в знак протесту проти Уолл-стріт, SOPA, банкірів і «безвідповідальних лідерів», повідомляє SecurityLab з посиланням на учасників групи.

Як обіцяють «месники», буде відключений протокол передачі гіпертексту HTTP, через що користувачі цієї «клієнт-серверської» технології будуть відрізані від Інтернету.

«Кожен раз при введенні URL користувачі будуть потрапляти на сторінку з помилкою», ― заявляють вони.

Активісти Anonymous також додали, що це відключення буде тимчасовим. У своїй публікації вони навіть дали посилання на програмне забезпечення, за допомогою якого можна буде взяти участь в операції #opGlobalBlackout, як вони її назвали.

За даними провайдера Verizon, хакерська група Anonymous відповідальна за 58% витоків особистих даних у минулому році. Експерти зазначили, що такі інциденти набули вже глобальний характер ― жертвами витоку особистих даних у 2011 році стали люди і компанії в 36 країнах світу.

Verizon також зазначила, що близько 70% хакерських атак виходить зі Східної Європи і 25% ― з Північної Америки. При цьому технічно складними зафіксовано не більше 3% всіх зломів. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...