• Французька поліція вийшла на слід терориста, який розстріляв єврейських дітей

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 21 березня 2012 року

У Тулузі поліція сьогодні вийшла на слід ісламського радикального угруповання, яку підозрюють у вчиненні терактів біля єврейської школи і нападі на військових.

Рано вранці поліцейський спецпідрозділ почав операцію по затриманню підозрюваних двох братів-французів алжирського походження в кварталі, де розташована єврейська школа. В ході рейду був поранений один з них. Його відвезла швидка допомога. Легкі поранення отримали і двоє поліцейських.

Зараз цей житловий район оточений поліцейськими в бронежилетах і касках. Операцією по захопленню другого терориста керує глава МВС Франції Клод Геан. Як повідомляють місцеві ЗМІ, він забарикадувався у своїй квартирі. Поліція веде з ним переговори.

Злочинець заявив, що пов'язаний з терористичним угрупуванням «Аль-Каїда» і мстить за смерть палестинських дітей, а також за іноземні інтервенції французької армії, повідомляє французький телеканал БФМ ТБ.

Поки переговори з моджахедом, як він назвав себе, ні до чого не привели. Зараз поліція готується до нового штурму. В районі спецоперації чутні постріли. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...