• Віктор Медведчук заявив про повернення у публічну політику

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 21 березня 2012 року

Колишній лідер СДПУ і глава адміністрації президента України в період 2002―2005 рр.. Віктор Медведчук заявив про повернення в публічну політику в своєму відеозверненні на сторінці в Facebook.

Віктор МедведчукЗа його словами, він повертається в політику не заради виборів. «Боротися і брати участь в політиці можна по-різному», ― вважає Медведчук.

«Коли я не займався публічною політикою, то все одно намагався різною мірою брати участь в ній. Зараз прийшов час не просто заявити про себе, а вийти з актуальними ідеями», ― сказав професор.

«Справа не в тому, за кого ми голосуємо, а в тому, який вплив надаємо на тих, хто в результаті нашого голосування приходить до влади, а після виборів забуває про свої обіцянки», ― зазначив він.

Віктор Медведчук також пообіцяв найближчим часом у ЗМІ висловити свою думку про те, як суспільство може вплинути на владу, повідомляє Мінпром.

Раніше в українських ЗМІ з'явилася інформація про те, що доктор юридичних наук має намір балотуватися до Верховної Ради по одному з мажоритарних округів Закарпаття. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...