• Загиблих в Тулузі єврейських дітей і викладача поховали в Єрусалимі

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 21 березня 2012 року

Сьогодні о 10:00 ранку в Єрусалимі пройшла церемонія похорон викладача рабина і двох його дітей чотирьох і п'яти років, а також восьмирічної французької школярки, повідомляє The Jerusalem Post.

Тіла загиблих у Тулузі були доставлені в єврейську державу сьогодні рано вранці на французькому військовому літаку. Їх зустрічали ізраїльські чиновники.

Жертв поховали на єврейському кладовищі Гиват Шауль в Єрусалимі. На траурній церемонії був присутній також міністр закордонних справ Франції Ален Жюппе, в знак солідарності з родинами загиблих, а також щоб висловити глибоку скорботу від імені всіх громадян Франції.

Єврейських дітей і вчителя поховали за рахунок держави. Спочатку влада Ізраїлю не хотіла оплачувати похорони загиблих, оскільки викладач не був громадянином Ізраїлю. Але, виявилося, його діти і дружина мають подвійне громадянство: французьке і ізраїльське. Після переговорів з французькою владою чини Національного інституту страхування пішли назустріч родинам загиблих.

В даний час стало відомо ім'я 24-річного алжирського терориста, який розстріляв маленьких дітей. Він пов'язаний з угрупованням «Аль-Каїда» і є громадянином Франції.

Нагадаємо, трагедія в Тулузі відбулася вранці 19 березня, коли батьки вели в школу своїх діточок. Мохаммед Міра, так звуть вбивцю, під'їхав на чорному скутері та відкрив стрілянину по невинним. Як заявив терорист, він мстився за палестинських дітей. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...