• Французький спецназ більше доби намагається взяти живим вбивцю єврейських дітей

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 22 березня 2012 року

Операція по затриманню терориста в Тулузі, який влаштував стрілянину по єврейським дітям і військовим йде вже більше доби.

Поліція всю ніч продовжувала облогу будинку, де засів озброєний алжирець Мохаммед Міра, намагаючись взяти його живим.

Вчора ввечері у всьому кварталі, де велася облога, було відключено світло, а в будинку екстреміста до того ж перекриті газ і вода. Всіх жителів попередньо евакуювали з будинку. Однак ці заходи з захвату не мали ефекту.

Французькі бійці спецназу кожні півтори години кидала в його квартиру по дві-три світлошумових гранати. Мохаммед не спав всю ніч і сьогодні, після атаки гранатами, відновив переговори з бійцями спецназу, повідомляє телеканал BFM TV.

Представники МВС Франції заявили, що операція вже перейшла завершальну стадію, тому що ресурси терориста виснажені.

За словами прокурора Франсуа Молен, який брав участь в переговорах з Мохаммедом Міра, останній зізнався у скоєнні всіх семи вбивств у країні. Він навіть заявив, що «поставив всю Францію на коліна і шкодує тільки про те, що йому не вдалося вбити ще більше дітей».

За словами злочинця, він мстився за смерть палестинських дітей і за іноземні інтервенції французької армії.

Нагадаємо, цього тижня у Франції відбулося три напади: на дітей біля єврейської школи в Тулузі, де були вбиті три дитини і один рабин-викладач, а також два напади на військових у Тулузі і Монтобані, де загинули троє солдатів. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...