• Україна і Молдова спростили митний контроль

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 21 березня 2012 року

Українська та молдовська сторони домовилися про спрощення процедур митного контролю при перетині кордонів громадянами двох країн, повідомляє прес-служба Державної митної служби України.

Підписання відповідних документів відбулося 20 березня в Одесі, під час зустрічі керівників митних відомств Молдови та України, а також представників Місії Єврокомісії EUBAM.

Також митні служби двох країн домовилися про співпрацю в обміні попередньою інформацією з метою максимального прискорення процесу перетинання кордонів та здійснення митних процедур.

«Експертна допомога, надана Місією Євросоюзу EUBAM, в сфері підвищення точності та повноти даних при обміні інформаціями між митними службами є для нас дуже цінною. Ми також сподіваємося на допомогу Місії EUBAM і в переговорах з Єврокомісією щодо налагодження обміну інформацією з ЄС» ― зазначив голова Держмитниці Ігор Калетник.

Він також сподівається на те, що EUBAM посприяє у розгляді Європарламентом пропозиції Європейської комісії про внесення змін до Шенгенського кодексу кордонів.

Підписатися:

Коментарі