• Аваков оголошений в розшук через Інтерпол

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 21 березня 2012 року

Міжнародна організація кримінальної поліції оголосила в розшук колишнього голову Харківської облдержадміністрації Арсена Авакова, повідомляє прес-служба прокуратури Харківської області.

Арсен АваковЗа словами начальника управління прокуратури області Олександра Бабікова, щодо екс-губернатора Харкова ведеться слідство з кримінальної справи в незаконному відчуженні землі. Прокуратура продовжує вивчати документи.

Кримінальну справу проти лідера обласної партії ВО «Батьківщина» було порушено 26 січня 2012 року. Він підозрюється у скоєнні акту відчуження більше 50 га державної землі на суму 5,5 млн грн.

Районний суд Харкова 31 січня 2012 обрав чиновнику міру запобіжного заходу у вигляді взяття під варту і оголосив у міжнародний розшук. В його квартирі були проведені обшуки. Сам же підозрюваний в той час перебував у відрядженні за кордоном, де знаходиться і понині.

У відповідь на постанову про порушення кримінальної справи захисник Авакова подав скаргу. Суд, вивчивши доводи, 20 березня 2012 року відмовився скасувати свою первісну постанову і вважає, що кримінальну справу проти колишнього голови обладміністрації порушено на законних підставах.

Підписатися:

Коментарі