• Ув'язнений за вбивство втік з вологодської колонії на вертольоті

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 22 березня 2012 року

У Вологді два спільники ув'язненого місцевої колонії, що знаходяться на волі, сьогодні вранці допомогли дружку втекти за допомогою вертольота, захопивши в заручники досвідченого льотчика однією з вологодських компаній.

Погрожуючи зброєю, викрадачі наказали пілоту літального апарату слідувати курсом убік селища Шексна, де розташована колонія 17 Вологодської області, повідомляє ИТАР-ТАСС, посилаючись на Слідчий комітет Росії.

Коли вертоліт знаходився над територією виправної установи, викрадачі спустили мотузкові сходи і підняли на борт ув'язненого. Пілотові ж було наказано летіти до Вологди, де вся компанія зникла.

«Все сталося в лічені секунди. Охорона встигла відкрити вогонь, але схопити втікача не вдалося», ― пояснювали ситуацію в колонії.

За їхніми словами, втікач Олексій Шестаков виявився ув'язненим, засудженим у 2010 році на 24 роки позбавлення волі за вбивство трьох осіб і пограбування.

На пошуки втікача були кинуті поліція та ФСБ. За повідомленням регіонального МВС, вертоліт був знайдений на Пошехонському шосе. Льотчик не постраждав. Самого ж Шестакова вдалося схопити неподалік від села Пірогово. При затриманні він чинив опір і був поранений. Злочинця доставили в найближчий відділ внутрішніх справ. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...