• Тулузький терорист убитий

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 22 березня 2012 року

Після 30 годин облоги будинку, де жив терорист, який застрелив єврейських дітей, було прийнято рішення взяти злочинця штурмом. Мохамед Міра був убитий зі зброєю в руках, коли чинив опір поліцейським.

Сьогодні вранці, почавши штурм, бійці спецпідрозділу увірвалися в квартиру 24-річного алжирця, розташовану на першому поверсі, через вікна і двері. Щоб виявити вбивцю, вони використовували технічні засоби. Злочинець сидів у ванній. Коли до неї підійшли військові, той відкрив запеклу стрілянину. Поліцейські почали вогонь у відповідь.

У результаті злочинець викинувся з вікна ванної кімнати з автоматом в руках і загинув, цитує АFP слова глави МВС Клода Геана. Під час опору терорист поранив трьох поліцейських. Одного з них важко.

В операції з узяття брали участь близько 300 співробітників спецслужб. Злочинця розраховували взяти живим.

Підтвердилася інформація про те, що Мохамед Міра належав до забороненої у Франції ісламістської групи «Лицарі слави» і пройшов бойову підготовку в Афганістані в таборі «Аль-Каїди». Крім цього з'ясувалося, що єврейських дітей і рабина він застрелив не з помсти, а від безвихідності. У його планах були військові, але оскільки нікого в формі він не зустрів, то здійснив атаку на єврейську школу, передає джерело.

Le Monde зазначає, що всі сім'ї жертв і потерпілі в Монтабані та Тулузі отримають компенсації. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...