• На конкурсі «Міс Україна 2012» оберуть найкращу

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Понеділок, 26 березня 2012 року
31 березня в Національній опері України відбудеться фінал конкурсу краси «Міс Україна 2012». Переможниця конкурсу представить нашу країну на «Міс Світу».

22-й конкурс краси вперше пройде в Національній опері Україні, до цього заходи проводили в Національному палаці «Україна».

Як ніколи організатори підготувалися до конкурсу: ведучими будуть відомі шоумени і колишні КВНщики Іван Ургант, Сергій Свєтлаков, Олександр Цекало і Гарик Мартиросян у компанії з моделлю і телеведучою Ксенією Чумічевою. Режисером і продюсером шоу стала відомий хореограф Олена Коляденко. На конкурсі також виступатимуть відомий R&B співак AKON (Ейкон), співачка і актриса Віра Брежнєва і популярний російський репер Тіматі.

Одним із членів журі, як і минулого року, буде відома американська модель і світська левиця Періс Хілтон; імена інших поки невідомі.

Цього року на звання «Міс України» претендують 26 учасниць. Переможниця конкурсу 20 липня в китайському місті Ордос представить Україну на «Міс Світу».

Кошти, отримані від продажу квитків, будуть витрачені на благодійність: реконструкцію і відновлення соціального гуртожитку для дітей-сиріт у місті Переяславі-Хмельницькому.

Для дівчат участь у конкурсі такого масштабу відкриє двері для реалізації себе як в модельному бізнесі, так і в інших областях, особливо для переможниць. Так, Влада Прокаєва (Литовченко, уроджена Кердіна), «Міс Україна 1995», стала моделлю і керівником модельного агентства, а Ксенія Кузьменко, «Міс Україна 1997», — популярна телеведуча. Інші щасливиці зараз за кордоном мають багатих чоловіків і процвітаючий бізнес.
Підписатися:

Коментарі