• Найбільший торт в Україні приготували в Донецьку

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 28 лютого 2012 року

Торт, виготовлений в Донецьку 26 лютого 2012 року, з нагоди святкування Масляної та 100 днів до початку чемпіонату Євро-2012, потрапив до Книги рекордів України як найбільший торт країни.

Величезний «бісквітний шедевр» з логотипом міста Донецька та емблемою Євро-2012, розміром 2,05х1,20 метрів, представили в Донецькому парку ім. А.С. Щербакова кондитери холдингу «Золотий врожай», повідомляє 62.ua.

Вага торта становила 200 кг. Над його створенням працювали три дні, а на випікання пішло 25 кг борошна, 800 яєць, 65 кг цукру, 1 літр коньяку, 16 кг вершків, 15 кг згущеного молока, 6 кг вершкового масла і 5 кг вишневого джему.

Як сказав представник національного проекту «Книга рекордів України» Ігор Підчибій, цей торт унікальний і по праву займе своє місце в Книзі рекордів України в графі: «Вперше, кондитерські вироби, розміри». «Ще ніхто в світі не робив торти у вигляді логотипів. За всіма заявками ми проводимо експертизу на унікальність рекорду. Нічого подібного в нашій країні й у світі ми не знайшли», ― зазначив він.

Секретами приготування гігантського бісквіту з натуральних інгредієнтів поділилася головний технолог холдингу Ірина Куменко: «Торт вийшов із 5 бісквітних коржів. Спочатку готували напівфабрикати, випікали бісквіти, робили вишневе суфле з додаванням шматочків вишень. Бісквіти просочували коньячним сиропом, перешаровували кремами зі збитих вершків, вареного згущеного молока і суфле з вишневою начинкою».

Після того як рекорд солодкого логотипу Євро-2012 був зафіксований, його розрізали на порції і почастували ним усіх бажаючих.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...