• У Києві відзначили Всесвітній День Фалунь Дафа

  • Андрій Волков | Велика Епоха
    Понеділок, 14 травня 2012 року
Dafaday13052012.jpg

Святкування Всесвітнього Дня Фалунь Дафа в Києві. Фото: Володимир Бородін/EpochTimes.com.ua

13 травня в центрі Києва розгорнулося святкування Всесвітнього дня Фалунь Дафа. Небесні феї, барабанщики, дракон і численні квітки лотоса прикрасили головну вулицю Хрещатик яскравими кольорами.

Рівно 20 років тому майстер Лі Хунчжи вперше публічно почав навчати духовній практиці Фалунь Дафа (інша назва Фалуньгун) у своєму рідному місті Чанчунь на північному сході Китаю. Відтоді ця практика запала в душу близько 100 млн китайців.

Фалунь Дафа включає комплекс медитативних вправ, а також філософське вчення, засноване на принципах істина, доброта і терпіння, яке викладено у книзі «Чжуань Фалунь» («Обертання колеса Закону»).

«Десятки мільйонів людей по всьому світу виявили, що Фалуньгун ідеально підходить для нашого сучасного суспільства, незважаючи на те, що він є давньою традиційною практикою», — говорить Ерпін Чжан, представник Інформаційного центру Фалунь Дафа.

«У Фалуньгун ми знайшли не тільки елементи зі школи Будди, яка приносить здоров'я, щирість і мудрість у наше життя, але й більше того — ми знайшли шлях повернення до істинного „Я“... шлях сполучення з нашою добротою і божественною стороною, — сказав він.

У середині 90-х Фалуньгун поширився за межі Китаю, завоювавши прихильність тисяч людей. Зараз цією практикою займаються в понад 100 країнах світу, включаючи автономні райони, такі як Гонконг, Макао і Тайвань.

Однак, незважаючи на широке поширення Фалунь Дафа у світі, в Китаї ця практика пригнічується комуністичною партією з 1999 року.

  Подивитись фоторепортаж святкування Дня Фалунь Дафа в Киеві

                                          

Багато послідовників Фалунь Дафа кажуть, що після того як почали займатися за цією системою, вони позбулися шкідливих звичок і оздоровилися, змінили свій світогляд і почали краще ставитися до оточуючих.

Людмила Добриніна, за професією психолог, каже, що практика Фалуньгун допомогла їй позбутися від психологічних стресів і різних душевних тривог. Вона займається Фалуньгун вже три роки.


«Закінчуючи навчання в магістратурі за спеціальністю «Психологія», я готувала диплом за темою „Тривога у спорті“, але абсолютно не могла впоратися зі зростальною тривогою щодо свого майбутнього. Тисячі запитань і жодної відповіді. Думки роїлися в моїй голові, переплітаючись і заплутуючись у вузли. Я відчувала себе рибкою, що б'ється о товстий шар льоду», — каже 24-річна Людмила.

«Мої очі здавалися заплаканими, під ними з'явилися мішки. Я скрізь бачила лід, і майже завжди була незадоволеною, не розуміючи, як таке може бути при відсутності проблем і оптимістичному характері», — розповідає вона.

Добриніна познайомилася з Фалуньгун на фестивалі психології у Харкові. «Я зустріла практика Фалунь Дафа, від якого йшло світло. Це було так незвично, наче з казки. Захотілося дізнатися більше про цю практику самовдосконалення», — говорить вона.

Людмила каже, що, незважаючи на те, що в психології існує багато прийомів і практичних порад про те, як залишити про себе гарне враження, як бути успішним і мислити позитивно, але люди дуже відчувають фальш і нещирість.

«Якщо у тебе є злість або заздрість, то дуже важко приховати це за широкою посмішкою або вдалим компліментом», — вважає вона.

«Читаючи „Чжуань Фалунь“, я почала порівнювати приклади поведінки, наведені в книзі, зі своїми власними вчинками, і побачила в собі невдоволення, коли все йде не так, як я запланувала. Побачила злість, коли мені заважають, величезну самокритику і критику інших», — ділиться своїми враженнями Людмила.

Вона каже, що керуючись принципами істина, доброта і терпіння, у неї виходить викорінювати негативні прояви характеру. Людмила також стверджує, що за три роки вдосконалення по школі Фалунь Дафа вона позбулася «самоїдства і невдоволення, стала спокійнішою, в спілкуванні привітною і відкритою».

«Лід став виходити не тільки з моєї душі, а й тіла: хребет, потріскуючи, став вирівнюватися, майже завжди холодні руки стали теплими, обличчя посвітлішало. Дійсно, незвично, що Дафа прийшов у моє життя як весна», — розповідає вона.

Олександр Петров каже, що 13 травня значить для нього дуже багато, оскільки у цей день 10 років тому він почав займатися практикою Фалунь Дафа. Він також говорить, що в цей день послідовники Фалунь Дафа розповідають про диво вдосконалення.

«Саме вдосконалення, те, як людина здатна дивитися всередину себе, визначає те, як до неї ставитиметься зовнішній світ. Добра людина завжди дарує доброту людям, що її оточують. Зла людина завжди породжує зло. Всі люди одне для одного є певним дзеркалом», — каже 28-річний Петров.

«Я прийшов розповісти про те, що я зрозумів, що саме загартовуючи в собі доброту, можна породжувати і множити доброту», — говорить він.

28-річна Поліна Бережна займається Фалуньгун близько чотирьох років. Вона позбулася кількох хронічних хвороб, проте не хоче акцентувати на цьому увагу, тому що практика не тільки оздоровча.

«Я змінила своє мислення, почала краще ставитися до інших людей і тепер помічаю свої неправильні вчинки. Я стала більш терплячою. Раніше, коли мене щось дратувало в людях, я могла висловити це, але зараз намагаюся себе стримувати, ставитися до інших милосердніше, добріше», — розповідає вона.

-------------------------------------------------- ----------------------

Про те, чому компартія Китаю репресує послідовників цієї системи, читайте в статті: Переслідування Фалуньгун у Китаї: 12 років терору
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...