• Ізраїльський уряд зазнав кардинальних змін

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 8 травня 2012 року

Поки депутати ізраїльського Кнесету в першому читанні голосували за законопроект про розпуск парламенту і проведення дострокових виборів, в уряді країни відбулися кардинальні зміни: створена правляча коаліція національної єдності за участю опозиційної партії «Кадіма».

Лідер цієї партії Шауль Мофаз увійшов до складу так званого «вузького кабміну», отримавши посаду віце-прем'єра Ізраїлю. Тепер він буде виконувати обов'язки прем'єра під час закордонних візитів прем'єр-міністра країни Біньяміна Нетаньяху.

Планується, що до кінця липня коаліційний уряд розробить і прийме закон про призов юнаків на військову службу. Він сприятиме більш справедливому розподілу тяжкості військової служби для ізраїльтян, повідомляють «Ізраїльські новини».

Крім того, до кінця 2012 року будуть внесені зміни і в систему державного управління, з метою стабілізації державної влади та підтримки її спадкоємності.

Відповідно до коаліційної угоди, економічну комісію Кнесету очолить представник «Кадіма». Цей договір вже схвалений партіями НДІ та ШАСа, які увійшли в новий урядовий блок, повідомляє Ynet.

Повідомлення про створення в ізраїльському уряді коаліції справило в Кнесеті ефект вибуху бомби. Таким чином, закон про проведення дострокових виборів з обговорення був знятий.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...