• Виборча кампанія стартує в Україні 30 липня

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 4 травня 2012 року
Виборча кампанія в парламент розгорнеться 30 липня, згідно з календарним планом заходів із підготовки та проведення виборів в Україні 28 жовтня 2012 року.

Вибори в УкраїніВідповідний документ опублікований на сайті Центральної виборчої комісії (ЦВК). На відміну від попередніх парламентських виборів, реєструвати кандидатів, що висуваються по мажоритарці, будуть не окружні виборчі комісії, а ЦВК.

Партійні списки та кандидатури мажоритарних округів повинні бути подані для реєстрації в ЦВК до 13 серпня. На наступний день після затвердження (з 21 серпня) кандидати і партії, що підтримують їх, можуть почати передвиборну кампанію.

В Україні діятиме 225 окружних виборчих комісій до 26 серпня. У свою чергу, окружкоми сформують 33,5 тисяч дільничних виборчих комісій, які будуть діяти до 26 вересня.

До 20 жовтня ЦВК виготовить виборчі бюлетені для голосування, і 28 жовтня відбудеться народне голосування. Результати виборів будуть оголошені в період з 12 по 17 листопада в газетах «Урядовий кур'єр» і «Голос України».

Підписатися:

Коментарі