• Президент підписав Митний Кодекс

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 19 квітня 2012 року
Президент України Віктор Янукович сьогодні підписав Митний кодекс (МКУ) і законодавчі акти України у зв'язку з прийняттям доопрацьованого тексту документа, повідомляє прес-центр глави держави.
 
Митний кодекс і Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України МКУ» вступлять у силу 1 травня 2012 року.
 
Зокрема, зміни торкнулися норм ввезення товарів в Україну. Оподаткуванню не підлягатиме товар сумою до €1000 на пропускних пунктах авіасполучення, до €500 на морських і сухопутних пунктах і до €300 при поштових пересиланнях. Загальний строк тимчасового ввезення особистих транспортних засобів громадян-нерезидентів збільшено з 183 днів до 1 року.
 
Усі повноваження з видання наказів нормативного характеру передані в розпорядження Міністерства фінансів України.
 
З Митного кодексу виключені положення, які надавали митникам самостійно виконувати рішення судів про конфіскацію транспортних засобів або товарів, якщо такі були попередньо вилучені цими органами.
 
Також із числа видів діяльності виключені митні брокерські послуги (посередництво в укладенні угод для клієнта), на здійснення яких митні органи повинні давати згоду. Брокеру, який вчиняє митне оформлення, тепер не потрібно буде підтверджувати в Держмитниці свою кваліфікацію та рівень спеціальних знань.
 
Також виключена обов'язкова сплата фінансової страхової гарантії.
 
Нагадаємо, зміни, внесені до Митного кодексу українським Президентом, парламент прийняв 13 березня 2012 року більшістю голосів.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...