• Північна Корея скасувала мораторій на ядерні випробування

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 18 квітня 2012 року
КНДР більше не має наміру дотримуватися мораторію на ядерні випробування та запуски балістичних ракет, який підписала з США в лютому цього року.

У повідомленні Центрального телеграфного агентства Кореї йдеться: «Під лицемірним приводом збереження миру Сполучені Штати зробили спробу позбавити нас права на мирне освоєння космосу, в черговий раз перевищивши свої повноваження в Раді Безпеки ООН».

Далі в заяві вказується, що КНДР продовжить мирне освоєння космосу, оскільки резолюція ООН не поширюється на вихід у космос із метою наукових відкриттів.

«Ми неодноразово говорили про наші мирні наміри щодо запуску супутника. Однак США відразу скористалися цим, щоб у черговий раз перешкодити нам. Ми виступаємо за мир у міжнародних відносинах, але гідність і суверенітет нашої країни для нас важливіші. У зв'язку з цим ми виходимо із угоди з США, що була підписана 29 лютого 2012 року», ― наголошується в документі МЗС Північної Кореї.

Про це Пхеньян заявив після того, як Рада Безпеки ООН засудила запуск 13 квітня північнокорейцями балістичної ракети з супутником «Инха-3», а США припинили постачання продовольства в КНДР.

Підписатися:

Коментарі