• У Сирії припинені всі бойові дії

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 12 квітня 2012 року

У Сирії припинилися бойові дії. Перемир'я, запропоноване посланником ООН і Ліги арабських держав Кофі Аннаном, оголошене о 6:00 ранку за місцевим часом.

 

Про припинення бойових дій повідомили міжнародні спостерігачі та представники сирійської опозиції, передає Бі-бі-сі.

 

Влада Сирії все ж залишила за собою право «відповідати на будь-які атаки, спрямовані проти мирних жителів, урядових військ або ж націлені на приватну і народну власність».

 

У той же час сирійська опозиція побоюється, що влада країни не виконає умови плану перемир'я. Вчора ввечері урядові війська Башара Асада ввели в міста Хам та Растан бронетехніку.

 

Нагадаємо, озброєний конфлікт за відставку Башара Асада вибухнув між урядовими військами і силами опозиції в березні минулого року. За даними ООН, число загиблих у ході зіткнень перевищило 9000 чоловік.

 

У березні 2012 року Кофі Аннан запропонував режиму Башара Асада припинити збройне протистояння між усіма сторонами конфлікту під наглядом ООН, вивести сирійські війська з великих міст країни і звільнити незаконно затриманих людей. В постраждалі райони миротворці пообіцяли доставляти гуманітарну допомогу.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...