• Андріївський узвіз збереже свій вигляд — Ахметов

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 12 квітня 2012 року

Господар компанії-забудовника «ЕСТА» Ринат Ахметов пообіцяв відновити первісний вигляд зруйнованим трьом фасадам будівель на Андріївському узвозі Києва.Про такі результати переговорів із забудовниками повідомив голова КМДА Олександр Попов, передає прес-служба київської адміністрації.

«Андріївський узвіз ― це історичний символ Києва. Я вдячний усім киянам за активну громадську позицію, всім, хто не залишився байдужим до міста... ЕСТА, вивчивши думки, відмовилася від будівництва «ділового центру» і протягом місяця розробить нову концепцію «культурного центру». Вона буде винесена на громадське обговорення. Крім того, проектом буде передбачено роботи з відновлення фасадної частини Андріївського узвозу. Більше таких випадків не буде», ― заявив голова КМДА Олександр Попов.

Днями раніше на пустирі Андріївського узвозу в рамках робіт «з відновлення інфраструктури та комунікацій» компанією Ахметова «ЕСТА» були знесені три історичні будівлі.

Вчора ввечері кияни влаштували акції протесту під вікнами офісів компанії «ЕСТА» на Десятинній, 3-А в Києві та на Постишева, 117 у Донецьку. На знак протесту проти незаконної забудови активісти принесли до офісів СКМ цеглини і будівельне сміття та плакати з гаслами: «Андріївський узвіз ― не Ринатівський узвіз!», «Ахметов! Досить будуруйнувати Київ!»,«Геть руки з УЗВ!»,«Київ не Донбас! Узвіз не Терикон». У Києві акцію підтримали парламентарії і депутати Київради.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...