• Мінімальна заробітна плата шахтарів збільшиться на 30%

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 11 квітня 2012 року

Верховна Рада України розгляне законопроект «Про підвищення престижності шахтарської праці», який передбачає збільшення мінімальної зарплати шахтарів на 30%.

Для реалізації цього Закону витрати в держбюджеті України на 2012 рік будуть збільшені на 1,2 млрд гривень. Відповідні пропозиції до ВР про внесення змін у Державний бюджет були передані 9 квітня.

Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів, повідомляє Урядовий портал головного міністра України.

«Законодавчо розмір мінімальної заробітної плати для шахтарів буде збільшено на 30%», ― підкреслив Азаров.

У той же час Президент України Віктор Янукович вважає важливим створювати безпечні умови праці шахтарів, які нині не відповідають цим стандартам.

Нагадаємо, наприкінці березня 2012 року з кінофестивалю, який проходив у Києві, був знятий документальний фільм «Шахта №8», що пов'язують з цензурою українських чиновників. Кінострічка естонського режисера Мар'яни Каат демонструє дитячу працю на копанках Донбасу. Раніше канал «Аль Джазіра» також зняв серію документальних стрічок «Working Man's Death» про шахти в Луганській і Донецькій областях і «нелюдську працю шахтарів».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...