• В Америці продане найменше місто у світі

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 6 квітня 2012 року

Буфорд ― найменше місто, розташоване в західному штаті США Вайомінг, — продане з аукціону за $900 тис. Торги виграли двоє в'єтнамців, повідомляє Buford Trading Post.

Буфорд — найменше місто у світіДо недавнього часу в Буфорді жив всього один американець ― 60-річний Дон Салмон, якому і належало все міське господарство. У місті площею чотири гектари побудований всього один житловий будинок, школа, магазин, бензоколонка та вежа мобільного зв'язку. Є й власний поштовий індекс.

Салмон жив у Буфорді з 1980 року з сином, формально був мером міста. Кілька років тому син поїхав, і після цього літня людина залишилася на самоті. Ден Салмон поодинці забезпечував всю округу продуктами харчування та бензином.

Відзначаючи заслуги єдиного жителя Буфорда, мешканці навколишніх міст жартували: «Якщо ви заблукаєте в його околицях, то краще б вам дізнатися, де живе Дон. Адже тут на кілометри навколо немає ні однієї душі», — цитує портал Gather.

Буфорд розташований між містами Ларамі та Шайенн на автостраді Interstate 80, що з'єднує Нью-Йорк та Сан-Франциско. Розташований на найвищій точці ― майже 2500 м над рівнем моря.

Заснований був у 1866 році генералом і командувачем кавалерією Джоном Буфордом. В той час у прикордонному поселенні проживало 2 тисячі американців.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...