• Немовля, якого розшукували в Брянську 1000 поліцейських, убив батько дитини

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 30 березня 2012 року

Викрадення в Брянську 9-місячного немовляти, нарешті, розкрито. Як встановило слідство, все було сплановано самими батьками дитини. Слідчі знайшли останки спаленої дівчинки, яку вбив власний батько.

Співробітник Слідчого комітету Володимир Маркін повідомив, що спалене тіло немовляти було виявлене в Почепському районі Брянської області.

Правоохоронні органи протягом двох з половиною тижнів опрацьовували різні версії викрадення, але все вказувало на те, що воно було влаштовано батьками, пише Росбалт. Підозра з'явилася у слідства після того, як сімейна пара кілька днів не відповідала на дзвінки поліції та пропала з поля зору. Крім того, свідчення матері дівчинки розходилися з свідченнями свідків.

Пізніше матуся сама докладно розповіла слідству, як все сталося.

2 березня між чоловіком і дружиною відбулася сварка, в ході якої батько побив матір дівчинки, а потім і саму дитину. Кинувши дівчинку на диван, він цілу добу не дозволяв надати їй допомогу. На наступний день немовлятко померло від отриманих травм. Щоб приховати вбивство, чоловік під загрозою смерті змусив дружину інсценувати викрадення дитини.

В той день, 11 березня о 17:00, він особисто брав участь у «викраденні», переодягнувшись у жіночий одяг, одягши перуку і окуляри. Діючи згідно з планом, мати залишила порожню коляску біля зоомагазину, а переодягнений батько покотив її, кинувши в під'їзді будинку на тій же вулиці.

Всі ці дні йшли інтенсивні розшуки дитини. У пошуках брали участь 156 пошукових груп: співробітники поліції, Слідчого комітету, УФСБ, МНС, митниці, прикордонної служби, адміністрації та місцеві жителі.

Сьогодні вночі був затриманий сам батько-вбивця. Найближчим часом йому буде винесено звинувачення. У Держдумі вважають, що він заслуговує довічного терміну ув'язнення.

Підписатися:

Коментарі