• Біля Адміністрації Президента мітингують проти тортур над Тимошенко

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 28 березня 2012 року

Близько 500 громадян України провели пікет під вікнами Адміністрації Президента з вимогою: припинити тортури над Юлією Тимошенко і надати їй лікування відповідно до рішення Європейського суду.

Учасники акції, організованої депутатами фракції «БЮТ-Батьківщина», провели театралізоване шоу під назвою «Вигнання Януковича». Посеред Банкової вулиці організатори розмістили декорації резиденції Межигір'я, звідки і виганяли «хама», повідомляє прес-центр «Батьківщина».

Наприкінці дійства актори випустили в небо голубів. Самі ж демонстранти в цей час тримали партійні прапори та карикатури з зображенням Віктора Януковича.

Зазначимо, Юлія Тимошенко, яка зараз перебуває в ув'язненні в Харківській жіночій колонії, відмовилася від усіх медичних процедур і комплексного лікування, запропонованих їй Державною пенітенціарною службою України.

Як повідомляє прес-служба відомства, екс-прем'єр-міністру запропонували провести паравертебральну блокаду під контролем комп'ютерної томографії. Лікування було запропоновано провести на вибір: або на базі діагностичного центру «ОКБ ЦЕМД та МК», де раніше проводилось обстеження хворої, або на базі Інституту патології хребта і суглобів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...