• На Дніпропетровщині біля Приватбанку викрали родину з $200 тисячами

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 30 березня 2012 року

У місті Жовті води 28 березня викрали людей прямо біля воріт Приватбанку, коли клієнти виходили з відділення з великою сумою валюти ($200 тисяч).

Правоохоронні органи виїхали на місце події після того, як у міліцію о 17:40 надійшов дзвінок від співробітниці цього банку. Вона повідомила їм, що невідомі несподівано схопили подружню пару, яка щойно вийшла з відділення банку по вулиці Хмельницького, заштовхали їх у мікроавтобус і зникли. Викрадачі зв'язали кисті жертв пластиковими хомутами, а на голови надягли якісь капюшони.

У той час на вулиці було світло, навколо ходили люди. Відкрита машина потерпілих залишилася покинутою біля відділення банку, повідомляє місцева інтернет-газета mnenie.dp.ua. з посиланням на прес-службу ГУ МВС у Дніпропетровській області.

Близько 19:00 міліції вдалося з'ясувати, що подружжя висадили в районі села Куколівка (в декількох кілометрах від міста Олександрія), після того, як жертв обібрали. Потерпілі перебували в шоковому стані.

За фактом розбійного нападу МВС порушила кримінальну справу. В Дніпропетровській та Кіровоградській області було введено «план перехоплення», проте поки він не дав результатів. Наявність кордону з Кіровоградською областю викликала складнощі з оперативністю. Більше того, злочинці могли втекти в напрямку як Умані, так і Знам'янки, і Кременчука. Зате встановлена модель і колір мікроавтобусу викрадачів, відзначають у МВС.

На думку начальника Жовтоводської МВС України в Дніпропетровській області Віталія Костюка, потерпілі самі винні у трагедії, оскільки заздалегідь не зажадали охорони. У банківських інструкціях написано, що банк не надає охорону, клієнт замовляє її самостійно. «Але, звичайно, необхідність знайти злочинців від цього не зменшується», ― зазначив він.

Управління карного розшуку продовжує розшукові заходи.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...