• Федеральний суд США знову відхилив позов Луценка - Генпрокуратура

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 28 березня 2012 року

Американський суд Колумбії відхилив позов Юрія Луценко щодо генерального прокурора України Віктора Пшонки та його підлеглих.

Колишній глава МВС України також був попереджений, що якщо він не відповість на питання Федерального суду округу Колумбії з приводу виправдань у своїй справі, то суд більше не буде підтримувати цей позов.

Як повідомляє відділ зв'язків зі ЗМІ Генеральної прокуратури України, у рішенні окружного судді Коллін Коллар-Котеллі від 26 березня говориться, що суд відхилив позов Луценко після того, як позивач порушив два рішення федерального суду і не привів виправдувальні докази у своїй справі. Окрім того, як зазначено в рішенні суду, надані Луценко аргументи є необґрунтованими.

У той же час, адвокат екс-міністра Ігор Фомін стверджує, що ніякої інформації про відхилення позову американським судом він поки не отримав. «Інформація про нібито повторну відмову федерального суду США на цей момент не відповідає дійсності», ― зазначив він

«Ми чекаємо листа від адвоката Кеннета МакКеліона, який веде цю справу в США, а повторний позов нами ще не подавався, оскільки ще не готові відповідні документи», ― цитує «Народна самооборона» слова Фоміна.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...