• Справа Тимошенко щодо ЄЕСУ скоро відправиться в суд

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 29 березня 2012 року
Вчора СБУ завершила ознайомлення зі справою Тимошенко щодо корпорації «Єдині енергетичні системи України» (ЄЕСУ) і скоро матеріали цієї справи разом з обвинувальним висновком будуть направлені до прокуратури Харківської області.

Тамтешній прокурор визначить суд, до якого буде направлено кримінальну справу N2310 екс-прем'єра. Це відбудеться протягом найближчих п'яти днів, повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ.

Генеральна прокуратура України пред'явить черговий позов до Юлії Тимошенко про відшкодування нею 19,5 млн грн збитків державі, які вона здійснила в період правління корпорацією ЄЕСУ.

За словами заступника генерального прокурора України Євгена Блажівського, мова йде про розкрадання бюджетних коштів у результаті організації службової підробки і ухилення від сплати податків у мільйонних сумах, повідомляє УНН.

У той же час захисник Тимошенко Сергій Власенко заявив, що СБУ не має законних підстав передавати матеріали цієї кримінальної справи до прокуратури, оскільки захисники екс-прем'єр-міністра були обмежені в термінах ознайомлення.

«Для ознайомлення зі справою щодо діяльності ЄЕСУ у встановлений термін, нам треба було читати справу по 27,5 годин на день. Але суд це не цікавило. Також у справі є ще два захисники: Олександр Плахотнюк і Євгенія Тимошенко, яких суд ні в чому не обмежував», ― зазначив Власенко в ефірі 5 каналу.

Підписатися:

Коментарі