• В «Ехо Москви» змінили директорів

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 29 березня 2012 року

Збори акціонерів радіостанції «Ехо Москви» припинили повноваження нинішньої ради директорів компанії і обрали новий склад, повідомляє РИА Новости.

Більшістю голосів із ради директорів радіостанції були виключені: головред Олексій Венедиктов, його заступник Володимир Варфоломєєв, науковий керівник Вищої школи економіки Євген Ясін і перший заступник голови ради Дослідницького центру приватного права Олександр Маковський.

До нового складу директорів увійшли: гендиректор радіостанції Юрій Федутінов, гендиректор «Связьинвест» Вадим Семенов (однокурсник Дмитра Медведєва) і бізнесмен Євген Трубін.

Вибори нової ради, які відбулися сьогодні, повинні були пройти в червні. Це сталося у зв'язку з тим, що в середині лютого 2012 року «Газпром-Медіа» ― основний акціонер «Ехо Москви», якому належить 66% акцій, зажадав у терміновому порядку скласти повноваження ради директорів радіостанції і замінити її на своїх кандидатів ― «незалежних директорів».

Журналісти радіостанції «Ехо Москви» побачили за рішенням «Газпром-Медіа» політичний підтекст. Вони висловили побоювання, що зміна ради спричинить зміну керівництва радіостанції, і це позначиться на редакційній політиці медіа-компанії.

Однак Варфоломєєв переконаний, що переобрання керівництва не позначиться на редакційній політиці «Еха».

«На щастя, у відповідності до статуту радіостанції редакційну політику визначає головний редактор. І, незважаючи на сьогоднішні збори акціонерів, Олексій Венедиктов залишається на своєму місці. Тому я не бачу підстав вважати, що зміниться наша редакційна політика і це якось позначиться на моїй роботі», ― прокоментував журналіст.

Радіостанція з цілодобовим мовленням «Ехо Москви» вперше вийшла в ефір 22 серпня 1990 року. Її мовлення щодня слухають 900 тисяч людей в усіх країнах СНД, в також у Чикаго та Нью-Йорку.

За даними ЗМІ, Венедиктова, якому належить 18% акцій «Еха Москви», в середині березня викликали до прокуратури з приводу невідповідності статуту «Еха» Трудовому кодексу.

Підписатися:

Коментарі