• У Франції узятий під варту брат Тулузького терориста

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 26 березня 2012 року

Проти старшого брата терориста, який розстріляв дітей та вчителя в Тулузі, прокуратура Франції висунула офіційні звинувачення, передає Associated Press.

Абделькадера Міра був затриманий 22 березня після того, як у багажнику його машини були знайдені сліди вибухової речовини. Його звинувачують у співучасті і пособництві тероризму. За рішенням суду, до завершення розслідування він залишиться під вартою.

Проте затриманий стверджує, що був у повному невіданні щодо дій молодшого брата. Спочатку Абделькадер Мере було висунуто попереднє звинувачення. Проте в ході подальшого розслідування було виявлено додаткові факти.

Старший терорист допомагав молодшому, спонсоруючи його поїздки до центрів підготовки екстремістів Афганістану і Пакистану, де навчався Мухаммед, а також діставав йому зброю. Абделькадера Міра також висів у поліції «на гачку» за пропаганду ісламістських ідей.

Нагадаємо, 24-річний Тулузький терорист Мохаммед Міра був убитий бійцями спецназу 22 березня при спробі втекти з квартири, що була в облозі. Француз алжирського походження взяв на себе відповідальність за вбивство трьох французьких солдатів і чотирьох чоловік у єврейській школі. Абделькадера Міра заявив при допиті, що пишається своїм молодшим братом.

Підписатися:

Коментарі