• Торік Ізраїль відвідало рекордне число українців

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    П'ятниця, 30 березня 2012 року

У 2011 році, після скасування візового режиму між Україною та Ізраїлем, Святу землю відвідала рекордна кількість українців — понад 136 тис. Про це повідомив у четвер міністр туризму Ізраїлю Стас Місежніков.

«Минулого року нашу країну відвідало близько 3,5 млн туристів, — сказав Стас Місежніков. — З них 136 тис. становлять українці. Це рекордна кількість».

Глава департаменту міністерства туризму Ізраїлю в країнах СНД Нета Бріскін-Пелег розповіла, що після того, як у минулому році Ізраїль скасував візи для українців, наші співвітчизники почали їздити на Святу землю не тільки в релігійних цілях.

«Раніше українці до нас приїжджали, в основному, як паломники або для відвідування родичів і друзів, а зараз, після скасування віз, приїжджають на лікування, з бізнес-причин, з'явився історичний і пляжний туризм», — розповіла глава департаменту.

Пані Нета Бріскін-Пелег повідомила, що українці приїжджають, як правило, на 7—12 ночей, вони не люблять швидкий відпочинок і вибирають тривалий, і 75% українців вважають за краще відпочивати в чотири-або в п'ятизіркових готелях.

Глава департаменту припустила, що, судячи зі зростаючого попиту, кількість туристів із нашої країни буде збільшуватися з кожним роком, і сподівається, що в 2013 році Ізраїль відвідає вже понад 200 тис. українців.

У минулому році Україну відвідало близько 150 тис. ізраїльтян, в основному це паломники до Умані або ті, хто приїхав відвідати своїх родичів або їхні могили.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...