• Віктор Янукович запропонував відродити Кирило-Мефодіївське братство

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 5 квітня 2012 року

Президент України виступив з ініціативою відродити в студентстві Києво-Могилянської академії Кирило-Мефодіївське братство. Про це Віктор Янукович заявив сьогодні на засіданні Громадської гуманітарної ради, присвяченому 200-річчю Тараса Шевченка.

«Пропоную відродити в Україні сучасне Кирило-Мефодіївське братство ― студентський рух, побудований на основі духовної спадщини Шевченка. Цей рух оживив би наше суспільство», ― сказав президент.

У контексті святкування ювілею Великого Кобзаря Президент України звернувся до керівництва ЮНЕСКО та ООН з проханням оголосити 2014 рік Міжнародним роком Тараса Шевченка.

Він також відзначив важливість розробки державної програми «Шевченківський дім» та відновлення фестивалю «Кобзар forever».

У свою чергу генеральний директор Національного музею Тараса Шевченка Дмитро Стус зауважив, що вже сьогодні треба починати роботу з упорядкування спадщини Кобзаря, оновити експозиції в 130 музеях України та в 10 за межами країни.

Перелічені вище заходи будуть сприяти залученню туристів до України, що позитивно позначиться на соціально-економічній ситуації в країні, відзначили деякі учасники засідання.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...