ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Янукович видав указ про створення «Нової еліти нації»

Велика Епоха

Янукович видав указ про створення «Нової еліти нації». Фото: SERGEI SUPINSKY/AFP/Getty Images
Янукович видав указ про створення «Нової еліти нації». Фото: SERGEI SUPINSKY/AFP/Getty Images
В Україні створено кадровий резерв президента «Нова еліта нації» - відповідний указ був підписаний сьогодні головою держави Віктором Януковичем.

Указом №246 Президент України також затвердив комісію з питань кадрового резерву. Її головою призначено Сергія Льовочкіна. В тижневий термін він повинен буде подати пропозиції щодо персонального складу комісії.

Порядок оцінки учасників конкурсного відбору для кадрового резерву затвердить до 1 травня Нацагентство держслужби спільно з Національною академією державного управління при Президентові.

Гранична чисельність «Нової еліти нації» складе півтисячі українців. Щороку в цей резерв буде зараховуватися до 100 осіб протягом п'яти років, повідомляє «Лівий берег» з посиланням на прес-центр Президента України.

Відбір буде здійснюватися серед обдарованих громадян України. До участі в конкурсі допускаються громадяни України віком до сорока років, що вільно володіють українською і однією з основних іноземних мов; які пропрацювали на держслужбі або в місцевому самоврядуванні не менше 5 років, з них не менше 3 років на керівних посадах. Загальний же стаж роботи повинен становити не менше 10 років.