• Луценко не поїде за кордон 'ні під яким соусом' — дружина

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 4 квітня 2012 року

Представники міжнародної правозахисної організації «Freedom House» із США вчора зустрілися з колишнім головою МВС України Юрієм Луценком, щоб запропонувати йому медичну допомогу за кордоном.

Зустріч пройшла в кабінеті начальника Лук'янівського СІЗО в Києві. Деяких із цих людей колишній міністр знав ще з часів роботи в МВС. Спілкуючись через перекладача, правозахисники поставили Луценко ряд питань. Зокрема, які причини його звільнення й арешту, бачення ним ситуації та виходу з неї. Головне ж питання стосувалося згоди колишнього міністра лікуватися за кордоном, повідомляє прес-служба «Народна самооборона» з посиланням на дружину Луценка.

Луценко ще раз підкреслив перед «Freedom House», що не хоче лікуватися за межами своєї країни і не збирається нікуди виїжджати (американська організація ще до арешту міністра вже пропонувала йому виїхати з України).

«Він сказав їм, що не збирається їхати за кордон "ні під яким соусом", ― цитує джерело слова Ірини Луценко. ― Юрій Луценко хоче, щоб його лікували в Україні, але не в СІЗО, а в стаціонарі. Раніше йому поставили діагноз "цироз печінки", і час від часу його турбує стан здоров'я».

«Виникає питання, хто хоче виперти Луценка з країни, навіть при перебуванні його в СІЗО. Мій чоловік ― український політик, тому він буде лікуватись, доводити свою невинність і відстоювати свої права тут ― в Україні», ― категорично заявила Ірина Луценко.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...