• У клініці Укрзалізниці для Тимошенко готують палату

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 3 квітня 2012 року

У спеціалізованій клініці Укрзалізниці в Харкові почалися підготовчі роботи, щоб прийняти на лікування в свої палати екс-прем'єр-міністра України Юлію Тимошенко.

Тут з суботи для лікування хребта політичної ув’язненої Качанівської колонії готують ціле відділення. На 9 поверсі лікарні у відділеннях анестезіології та інтенсивної терапії почали ремонт. Між приміщеннями реанімації та кімнатою медсестер розвалили стіну. У палаті, де буде лежати Тимошенко, встановлюють броньовані вікна і двері. Всі роботи ведуться під наглядом правоохоронних органів, повідомляє газета «Сегодня».  

Міністерство охорони здоров'я України визначила цю клініку для лікування екс-прем'єра, так як матеріально-технічна база цього закладу відповідає всім вимогам фахівців з Німеччини, повідомляє прес-центр міністерства.

Нагадаємо, вчора Генеральний прокурор України Віктор Пшонка дав доручення Пенітенціарній службі та Міністерству охорони здоров'я України вжити всіх заходів для обстеження та лікування Юлії Тимошенко за межами виправної колонії, як повідомили в прес-службі ГПУ. Відповідне розпорядження він віддав після звернення депутатів фракції БЮТ та захисту обвинуваченої.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...