• У столиці України починають видавати картки киянина

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 2 квітня 2012 року

Перші 100 соціальних карток киянина видадуть на цьому тижні, а з 20 квітня почнеться масова видача. Отримати ж в цьому місяці зможуть близько 4,5 тисяч місцевих жителів, повідомив заступник голови КМДА Руслан Крамаренко на прес-конференції в Києві.

Однак усіх пільговиків-киян забезпечити такою карткою в цьому році не вдасться. Тільки 600 тисяч таких карток заплановано видати в цьому році.

«Протягом цього і наступного року таку картку безкоштовно отримає кожен житель Києва», ― уточнив Крамаренко.

А оповіщати про її отримання киян будуть особисто, щоб уникнути черг. «Кожному жителю, який має право на соціальну картку, ми зателефонуємо і приймемо в нього всі необхідні документи. Для отримання готової картки необхідно буде прийти в районну адміністрацію на пункт видачі з посвідченням особи», ― додав він.

За допомогою такої картки можна буде не тільки безкоштовно їздити в метро і міському транспорті, але також розплачуватися в магазинах і аптеках, здійснювати банківські розрахунки, грошові перекази і комунальні платежі.

Розпорядження про впровадження соціальної картки киянина було підписано в червні минулого року головою КМДА Олександром Поповим. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...