• Іномарка водія-самогубці перебувала в розшуку

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 5 квітня 2012 року

Іномарка, водій якої намагався підпалити себе та машину на очах у інспекторів ДАІ, перебувала в розшуку, йдеться в повідомленні прес-служби ДАІ у Київській області.

Зараз потерпілий перебуває в одній із київських лікарень у важкому стані. За словами лікарів, у нього обгоріло близько 80% шкіри, повідомило інформагентство «Українські новини».

47-річний водій виявився жителем Києва. За даними правоохоронців, офіційно він ніде не працює, і сім'ї в нього теж немає. Підпалена машина Nissan Almera перебувала в розшуку, оскільки власник не виплачував кредит.

Коли в чоловіка запитали, навіщо він підпалив себе, той відповів, що нічого не пам'ятає і на питання міліції не став відповідати. Правоохоронці припускають, що ця людина могла перевозити щось заборонене, тому підпалила машину і себе, щоб приховати докази.

Інцидент стався 31 березня біля стаціонарного поста ДАІ, розташованого на 44 кілометрі автодороги «Київ — Дніпропетровськ», неподалік від Переяслав-Хмельницька Київської області.

Інспектори почали переслідувати іномарку після того, як водій проігнорував вимогу постових зупинитися. Через кілька кілометрів після початку гонитви, чоловік вирішив зупинитися. Вийти з салону він відмовився.

Залишивши невелику щілину у вікні, він заявив, що в нього є особисті проблеми, і що він хоче покінчити з собою. Інспектори, побачивши на передньому сидінні авто залізну каністру, почали заспокоювати людину і просили її вийти з машини.

Однак нещасний тут же облив себе і салон бензином і підпалив запальничкою, яку тримав у руці. Пролунав потужний вибух. В результаті один з інспекторів отримав поранення обличчя уламками скла, що розлетілося на кілька метрів.

Не встигли співробітники ДАІ відтягнути палаючого водія, як пролунав другий вибух, і машину обгорнуло полум'ям. Зараз Nissan Almera відправлена на експертизу.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...