• Потужний сніговий циклон накрив Тихоокеанське узбережжя Росії

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 5 квітня 2012 року

Влада Сахалінської області, Хабаровського та Камчатського країв ввели режим надзвичайної ситуації у зв'язку з приходом з Японського моря в ніч на середу циклону, що супроводжується штормовим вітром, сильним снігопадом і хуртовиною. За даними синоптиків, негода протримається ще добу.

На узбережжі Татарської протоки швидкість вітру посилилася до 25―30 м/с, на південно-західному узбережжі Камчатки пориви вітру досягають 30―35 м/с. На Сахаліні через сильну заметіль є ймовірність сходження снігових лавин. На Південних Курилах вирують хвилі заввишки 4―6 метрів, повідомляє портал МНС Медіа «Об'єднана редакція МНС Росії».

Циклон, який охопив до четверга 5 квітня все Тихоокеанське узбережжя Росії, пошкодив системи електропередач, залишивши без електрики 24 населених пункти.

У Ваніно в Хабаровському краї через нульову видимість призупинено рух поромної переправи і залізничне сполучення. До ранку четверга був закритий аеропорт Южно-Сахалінськ, заборонено рух і по всіх дорогах на півдні Сахаліну. Скасовано навчання у школах.

Як повідомляє Міське управління цивільної оборони та надзвичайної ситуації, такого потужного циклону на Сахаліні не спостерігали вже 10 років.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...