• Брейвік поскаржився ЗМІ, що його сильно принизили

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 4 квітня 2012 року

Андерс Брейвік написав у камері відкритого листа місцевим ЗМІ. Норвезький терорист ще раз заявив, що він психічно здоровий.

«Я повинен сказати, що визнати мене психічно неповноцінним ― було найгіршим з того, що могло так сильно принизити мене», ― написав він у листі на 38 сторінках, повідомляє VG.  

Брейвік заявив, що знайшов понад 200 помилок у висновку медиків, у тому числі й лексичні, деякі пункти аналізу мали неправильне тлумачення. «Лікарі придумали фрази, яких я не говорив, щоб зробити з мене душевнохворого людину. Вони становили свої висновки під сильними негативними емоціями, не вірячи в те, що людина при здоровому глузді могла зробити подібні злочини», ― зазначає він.

Нова доповідь психіатрів, які з січня цього року почали нове обстеження злочинця, буде опублікована у вівторок після Великодня. Брейвік написав, що якщо його визнають психічно хворим, то для нього це буде гірше, ніж смерть.

Судовий процес над Брейвіком розпочнеться 16 квітня.

Зазначимо, якщо суд визнає норвезького терориста неосудним, то весь залишок свого життя він проведе в закритій психіатричній клініці. В протилежному випадку йому загрожує термін ув'язнення до 21 років.

33-річний християнин лютеранського віросповідання, син норвезького дипломата Андерс Берінг Брейвік організував і здійснив подвійний теракт в урядовому центрі Осло та на острові Утоя 22 липня 2011 року. В результаті трагедії загинуло 77 осіб, більшість із ― підлітки.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...