• Син Маккартні думає створити «Бітлз-2»

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 4 квітня 2012 року

Син Пола Маккартні Джеймс подумує над можливістю створення музичної групи «Бітлз-2», куди б увійшли сини легендарних співаків групи «Бітлз» Джона Леннона, Джорджа Харрісона і Рінго Старра.

Але поки не всі нащадки знаменитих артистів проявили особливий ентузіазм. Зокрема син барабанщика Рінго Стара, Зак.

«Я не думаю, що це те, що хотів би зробити Зак Стар. Може бути Джейсон (інший 44-річний син Старра) висловить бажання», ― сказав Джеймс Маккартні в одному з інтерв'ю The Telegrapgh.

«Це завдання не з простих. Я б із задоволенням зрівнявся з "Бітлз", але не впевнений, що зможу. Сподіваюся, що з божою допомогою і підтримкою природи, може бути, і з'являться нові Бітли», ― зізнався він.

Джеймс Маккартні ― 34-річний син Пола Маккартні, складає вірші та пише музику, грає на гітарі та ударній установці. З 2001 року брав участь у записі кількох батьківських альбомів. З 2008 року почав писати власні композиції. У 2009 році створив групу «The Light» з трьох чоловік і випустив альбоми: «Available Light» і «Close At Hand».

36-річний син Леннона Шон з 9 років вже співав разом з матір'ю Йоко Оно, а з 2001 року став самостійно здійснювати свою музичну кар'єру.

33-річний син Джорджа Харрісона Дхані в 2002 році випустив альбом «Brainwashed», присвячений пам'яті батька. У 2006 році він створив групу «Thenewno2» і в 2010 році ― групу «Fistful of Mercy».

Один із синів Рінго Стара, 46-річний ударник Зак, був учасником групи «Oasis». Зараз є членом британських рок-гуртів «The Who» і «Hourglass». Незважаючи на свій вік, вважає себе вірним послідовником модів ― стиляг, про що свідчить синьо-біло-червона емблема на його барабані.

Нагадаємо, британська рок-група «Бітлз» була заснована Джоном Ленноном у 1960 році. До її складу входили Джордж Харрісон, Пол Маккартні і Рінго Старр. На сьогоднішній день в живих залишилися Пол Маккартні та Рінго Старр.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...