• Пілот побачив змію в кабіні літака і здійснив екстрену посадку

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 5 квітня 2012 року

Пілот Брейден Бленнерхассет незабаром після зльоту з аеропорту Дарвіна 3 квітня змушений був здійснити екстрену посадку, виявивши в кабіні свого невеликого літака змію.

У той час, коли повітряна машина прикордонного пілота перебувала в повітрі, Брейден побачив голову змії, що несподівано висунулася з-під панелі приладів його двомоторного літака.

«У мене трохи піднявся кров'яний тиск і застукало серце. Так, це було цікаве випробування», ― сказав він в інтерв'ю австралійському виданню North of Australia, як повідомляє BskyB.

Пілот розвернув літак і повідомив диспетчерам: «Ви не повірите, але я не жартую: у мене в кабіні змія». На пульті повідомили, щоб він повертався в Дарвін. До аеропорту терміново викликали експерта дикої природи Саллі Хітона.

«Коли я вже приземлявся, змія повзала по моїй нозі, і мені було страшно», ― продовжував Брейден.

Після посадки він не став чекати транспорт на терміналі і, поставивши на стоянку літак, відразу кинувся шукати рептилію, але змія не була знайдена. Пізніше літак оглянули пожежні аеропорту, але результат був той самий.

Зараз авіамашина перебуває на технічному обслуговуванні. За словами Бленнерхассета, в задній частині літака для змії влаштували пастку: в якості «наживки» посадили в клітку живу мишу.

Непроханий пасажир, який опинився в машині, вважається з роду лускатих золотих змій, які удосталь зустрічаються на території Північної Австралії. Цей плазун може виростати довжиною до 1,5 метрів. І, на щастя для пілота, вона виявилася не отруйною.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...