• Американський священик пригрозив Ірану спалити Коран

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 10 квітня 2012 року
Пастор Террі Джонс із Флориди пригрозив іранській владі в ефірі нью-йоркського радіо прилюдно спалити Коран, якщо вона не відпустить християнського священика Юсефа Надархані, засудженого до смертної кари.

«Якщо влада Ірану до 28 квітня не відпустить пастора Юсефа, то в знак протесту ми проведемо всесвітню акцію по спаленню Корану і ликів пророка Мухаммеда», ― повідомляє сайт новин Лента.ру, посилаючись на радіо WABC.

Хоча пастор і усвідомлює, що такий акт може спричинити терористичні напади з боку мусульман, але, як каже священик, у нього немає іншого виду протесту, щоб привернути увагу мусульманської братії.

Загрози від Террі Джонса спалити Коран надходять вже не в перший раз. Раніше він погрожував про це в 2010 році, бажаючи виступити в знак протесту проти терактів, скоєних у Нью-Йорку 11 вересня 2001 року.

Юсефа Надархані звинувачують в організації домашніх християнських церков і хрещенні відреклися від ісламу громадян Ірану. Його заарештували в 2009 році і засудили до смертної кари. Раніше Надархані сповідував іслам, але пізніше прийняв християнство.

Підписатися:

Коментарі