• Луценко в лікарні охороняють десять міліціонерів

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 9 квітня 2012 року

Юрія Луценка, якого терміново вивезли на лікування в клініку з Лук'янівського СІЗО 6 квітня, охороняють близько десятка правоохоронців, повідомляє газета «Сегодня».

 

Видання повідомило, що в столичній лікарні швидкої допомоги екс-міністра охороняють близько десятка представників правопорядку. Четверо чоловіків ведуть зовнішнє спостереження під заґратованими вікнами з видом на церкву. Двері у відділення, де лежить Луценко, відкриває міліціонер, який перебуває на посту разом із кількома напарниками в коридорі. Ще пара людина контролює двір лікарні.

 

Як повідомляє «Народна самооборона» з посиланням на дружину Луценка, в п'ятницю вона прийшла в СІЗО провідати чоловіка. Їй повідомили, що екс-главу МВС вранці терміново відвезли в лікарню на Лівому березі.

 

Після того, як дружина колишнього міністра отримала дозвіл в Апеляційному суді на відвідування чоловіка в лікарні, вона потрапила до нього вже після 18:00.

 

У той день Ірина Луценко встигла лише побачити його палату. «Юра перебуває в тій же палаті, де його лікували близько року тому під час оголошеного ним голодування. Палату попередньо відремонтували, надавши їй вигляду камери євролюкс. Зі старого інтер'єру залишилися тільки решітки на вікнах», — зазначила вона.

 

За словами Ірини Луценко, в кімнаті стоїть ліжко останнього покоління, диванчик із двома кріслами, стіл зі стільцями, вазони з квітами, біля ліжка килимки, великий холодильник, плазмовий телевізор, на стінах шпалери, на підлозі ламінат. В окремій палаті встановлено нову душову кабіну. Палату хворого охороняють 4 міліціонери і ще 6—8 чоловік уздовж коридору.

 

Ймовірно, курс лікування буде тривалим, зазначила дружина екс-міністра, оскільки при першому ж огляді лікарі підтвердили у Юрія Луценка серйозні проблеми з печінкою, панкреатит і тахікардію.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...