• Anonymous China зламали сотні урядових сайтів КНР

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 9 квітня 2012 року

Члени хакерської групи Anonymous опублікували тисячі внутрішніх документів сайтів китайських компаній. В їхньому числі викладена інформація і про військовий американський транспорт. Доступ до секретних даних вони отримали в результаті атаки сотень китайських вебсайтів.

 

Як повідомляє securitylab.ru з посиланням на Reuters, у списках понад 500 зламаних китайських сайтів перебуває портал China National Import & Export Corp (CEIEC) Китайської національної корпорації з імпорту та експорту озброєння. Однак CEIEC назвала заяву хакерів про крадіжку їхніх документів брехнею.

 

Протягом декількох днів квітня Anonymous за підтримкою хакерської групи LulzSec також атакували і порушили роботу сотень державних і комерційних вебсайтів Китаю, де розміщували звернення до влади країни на фоні пісні Baba O'Riley британської рок-групи The Who.

 

«Сьогодні зламані ваші web-сайти, а завтра впаде й мерзенний режим. Бійтеся нас! Те, що сьогодні ви робите по відношенню до свого Великого Народу, завтра станеться і з вами. Без пощади!», ― йшлося в заяві Anonymous.

 

Повний список атакованих сайтів опублікований на порталі Pastebin.

 

Масована атака на портали КНР почалася після того, як члени китайської Anonymous опублікували в Twitter повідомлення із закликом до китайських хакерів по всьому світу вступити в ряди Anonymous China, щоб боротися за права людини в Китаї.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...