• Два круїзні лайнери вирушили до місця загибелі «Титаніка»

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 10 квітня 2012 року

Два круїзні лайнери вирушили до місця аварії «Титаніка», щоб у 100-річчя загибелі корабля здійснити панахиду за загиблими.

Сьогодні в Північну Атлантику з Нью-Йорка відправилося круїзне судно «Азамара Джорні».

А у неділю з порту Англії вийшов британський лайнер «Балморал» з 1309 пасажирами на борту. Це судно в точності повторить не тільки шлях легендарного корабля, але і його ресторанне меню. Серед пасажирів «Балморала» є родичі загиблих, історики, письменники, а також люди, які цікавляться історією «Титаніка».

Обидва круїзні лайнери прибудуть на місце загибелі «Титаніка» до цих вихідних, де о 23:40 за Гринвічем буде здійснена перша поминальна служба. Друга відбудеться о 2:20 ― в момент, коли корабель затонув. Після цього «Балморал» відправиться до Нової Шотландії, де похована частина жертв катастрофи, а потім візьме курс до Нью-Йорку, куди мав намір прибути «Титанік», повідомляє Бі-бі-сі.

Нагадаємо, найбільший на момент своєї побудови пасажирський лайнер світу «Титанік» зіткнувся з айсбергом 14 квітня 1912 року і через 2 години 40 хвилин затонув. На його борту перебували 2224 пасажири. Загинуло 1513 чоловік.

Підписатися:

Коментарі