• В центрах ув'язнення Північної Кореї сотні тисяч людей зазнають тортур

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 11 квітня 2012 року

Опублікована нова доповідь Комітету США з прав людини в Північній Кореї. У розслідуванні наводяться факти численних порушень прав ув'язнених у тюрмах і виправно-трудових таборах КНДР.

 

Документ, автором якого є адвокат Девід Хок, що раніше спеціалізувався на дослідженні діяльності червоних кхмерів у Камбоджі, повідомляє про тортури, змушені аборти і публічні страти, які постійно відбуваються в центрах ув'язнення КНДР.

 

Доповідь Хока складена на основі свідчень 60 колишніх північнокорейських в'язнів і наглядачів біженців, число яких за останні 10 років тільки з одного Сеулу зросла до 30 тисяч. За словами свідків, люди нерідко потрапляють у табори КНДР на багато років без суду і слідства та без пред'явлення їм жодних звинувачень.

 

Згідно з доповіддю, в КНДР зараз позбавлені волі від 150 до 200 тисяч чоловік.

 

Документ підкріплений детальними супутниковими знімками, на яких відображені сотні казарм, виправно-трудових таборів і майданчиків для тортур. Всі вони розташовані у важкодоступних гірських районах, повідомляє російська служба Бі-бі-сі.

 

Глава комітету Роберт Коен закликає міжнародне співтовариство провести додаткове розслідування в північнокорейських «ГУЛАГах» і покласти кінець «репресивному політичному устрою в КНДР».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...