• Юлію Тимошенко повернули до колонії

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 23 квітня 2012 року

Юлія Тимошенко відмовилася пройти обстеження і курс реабілітаційних процедур, рекомендованих німецькими та українськими лікарями, у зв'язку з чим її повернули 22 квітня до Качанівської виправної колонії з Центральної клінічної лікарні Харкова.

«Якщо пацієнт не бажає отримувати консультації лікарів та медичну допомогу, то лікар не може примусово лікувати. Тому було прийняте рішення про повернення Тимошенко до місця відбування покарання», ― йдеться в повідомленні Державної пенітенціарної служби України (ДПтСУ).

У той же час прес-центр партії Тимошенко «Батьківщина» повідомляє, що лідера опозиції перевели в Харківську центральну лікарню №5 без її письмової згоди. Раніше хвора наполягала на зустрічі з адвокатами перед тим, як почати лікування. Зустріч же повинна була відбутися не раніше ніж у понеділок, 23 квітня, відзначається в заяві.

«Спочатку Юлію Тимошенко таємно вночі вивозять до лікарні, а потім на наступний день несподівано повертають у колонію. З цього ясно, що ніхто і не збирався її лікувати. Всі ці дії були зроблені лише для того, щоб у черговий раз оголосити на всю країну, що Тимошенко знову відмовилася лікуватися», ― йдеться в повідомленні «Батьківщини».

У партії також заявлено, що німецькі лікарі у своєму висновку відзначили про можливу неуспішність терапії та неефективність лікування Тимошенко в лікарні «Укрзалізниці» Харкова.

Прихильники лідера опозиції також прогнозують, що на підставі цих подій хвору підсудну силою доставлять до суду 28 квітня.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...