• У Харкові вчителів зганяли на мітинг проти Тимошенко

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 20 квітня 2012 року

Вранці 19 квітня під стіни будівлі Апеляційного суду у Харкові, де почався другий процес у справі Тимошенко, на мітинг проти екс-прем'єра були зігнані працівники шкіл.Це робили особисто директори шкіл і за неучасть в акції погрожували звільненням, повідомляє видання «Главное» з посиланням на безпосередніх учасників заходу.

Зганяти людей на «антитимошенківській мітинг», організований комунальними підприємствами і бюджетниками Харкова, до будівлі суду «регіонали» стали після того, як стало очевидно, що число демонстрантів проти Тимошенко набагато менше, ніж за неї. Директорам було віддано вказівку: терміново забезпечити масовість працівниками шкіл. Вчителів знімали з уроків і на таксі доставляли на мітинг, а дітей відпускали додому у зв'язку зі скасуванням уроків, повідомляє джерело.

За інформацією видання «Главное», сьогодні, 20 квітня, регіонали поставили те ж завдання: створити значну перевагу над «тимошенківцями».

За оцінками міліції вчора на площі перед Харківським судом перебувало близько 4 тисяч чоловік.

Нагадаємо, 19 квітня в Апеляційному суді Харківської області відбулося попереднє слухання у справі ЄЕСУ стосовно екс-прем'єра України Юлії Тимошенко. Суддя Київського райсуду Костянтин Садовський заслухав клопотання захисту і промову прокурорів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...