• На судовий процес у справі Брейвіка намагався прорватися неонацист

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 19 квітня 2012 року

Правоохоронні органи Норвегії зупинили чоловіка, який намагався зайти в будівлю суду в Осло, де сьогодні проходило четверте слухання у справі Андерса Брейвіка.Андерс БрейвікСпівробітники поліції заявили, що цей чоловік числиться у них, як неонацист. Кілька років тому він кинув гранату в натовп демонстрантів в Осло, які виступали з ходом на честь 1 травня.

Затриманий чоловік заявив, що хотів подивитися процес засідання з цікавості. Коли його не впустили, він попрямував у центр міста. Поліцейські встановили за ним стеження, повідомляє телерадіокомпанія NRK.

За чотири дні судового процесу над Брейвіком, поліція Осло затримала близько десяти осіб, які намагалися проникнути до суду без письмових дозволів.

Судовий процес у справі «норвезького стрілка» розпочався 16 квітня 2012 року. Після того як були заслухані показання і звинувачення свідків, слово дали Брейвіку. У своєму виступі 17 квітня він заявив, що на острові Утойя в молодіжному таборі хотів схопити і обезголовити екс-прем'єра правлячої «Робочої партії».

Брейвік скоїв подвійний терактів 22 липня 2011 року, в результаті якого було вбито 77 норвежців (8 осіб ― в Осло та 69 підлітків на острові).

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...