• Черновецький побіднішав

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 20 квітня 2012 року
Доходи київського мера Леоніда Черновецького в 2011 році зменшилися майже на 4 млн грн, згідно з декларацією про його доходи за минулий рік.

Леонід ЧерновецькийЯк повідомляє газета «Сегодня», в 2011 році активи голови столиці становили 11,53 млн грн, тоді як у 2010 році вони дорівнювали 15,5 млн грн.

Згідно з декларацією, яку Черновецький заповнив 7 березня, у нього більше немає ні квартири на Хрещатику, 36, ні членів сім'ї (хоча після розлучення він знову одружився), ні рахунку в банку (в графі «Рахунок у банку» поставлено прочерк).

Незважаючи на це, а також на його відсутність на робочому місці, київський міський голова отримував стабільну зарплату: 18,5 тис. грн на місяць. Його дивіденди становили 35,4 тис. грн. Чимало прибутку мер отримав від продажу майна: 9,96 млн грн плюс 1,3 млн грн від оренди, а також від бізнесу «на стороні», зазначає джерело.

У своїй новій декларації про доходи Черновецький більше не згадав про два будинки у Конча-Заспі і будинок в Кіровограді, а також про приміщення в Житомирі.

Підписатися:

Коментарі