• США закликають не проводити паралелі між запусками ракет Індією та КНДР

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 20 квітня 2012 року

США закликають ядерні держави не прирівнювати випробування Індією балістичної ракети «Агні-5» з запуском Північною Кореєю балістичної ракети з супутником «Инха-3».«Те, що зробила Індія, і те, що зробила КНДР, ― дві великі різниці. Ми закликаємо всі ядерні держави до збереження стабільності і миру. Просимо утриматися від дій, які можуть дестабілізувати обстанову в Південній Азії», ― заявив офіційний представник Білого дому Джей Карні у зв'язку з запуском індійської ракети.

Він підкреслив, що ракетна програма Індії дуже відрізняється від програм Північної Кореї, проти дій якої діють численні санкції.

Нагадаємо, 19 квітня Індія провела успішний запуск триступеневої твердопаливної балістичної ракети «Агні-5» дальністю 5000 км. Ракета була запущена з острова Уїлер в Індійський океан. У цей же день на бойове чергування поставила нову крилату ракету великої дальності й Південна Корея, як повідомило місцеве агентство Yonhap. Оголошення про розгортання нового ракетного озброєння південнокорейською стороною почалося на фоні побоювань, що КНДР готується до нових «провокаційних дій» після невдалого запуску 13 квітня ракетоносія з супутником.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...